כפפות רכיבה על סוסים eGlove

כפפות הן לא פריט חובה כאשר רוכבים על סוסים, אבל מי שמתחיל לרכב עם כפפות, בדרך כלל לא יוותר עליהן. הן מגנות על הידיים מפני שפשופים או משיכות פתאומיות של המושכות, ורוכבים רבים חשים שיותר נוח ונעים לרכב איתן, בייחוד בענף הדרסז'.

כפפות רכיבה הן, כמובן, גם פריט אופנתי, וכיף להתאים אותן לצבעוניות של שאר הציוד. עם זאת, רוב יצרני הכפפות נוטים להתמקד בצבעים סולידיים כמו לבן (לתחרויות), חום וכחול, ולרוב הכפפות הצבעוניות שמורות רק לליין הכפפות לילדים. בנוסף, מחירי כפפות הרכיבה בארץ נוטים להיות גבוהים בצורה מוגזמת (בדומה לפריטי ציוד רכיבה אחרים), בייחוד כשמדובר במותגים יוקרתיים כמו Roeckl או סאמשילד.

כפפות רכיבה על סוסים

אם חשקה נפשכם בכפפות רכיבה איכותיות וצבעוניות, מומלץ לבדוק את המבחר הנהדר של eGlove. החברה הבריטית מציעה מגוון כפפות ספורט (לשחקני גולף, רוכבי אופניים וגם רוכבי סוסים כמובן). הכפפות עשויות מעור משובח ומוצעות בקשת צבעים רחבה וכיפית – מצהוב, דרך סגול, בורדו, כתום, ורוד ושילובי צבעים ייחודיים כמו ירוק/אדום (חג המולד). מחירי הכפפות סבירים ביותר – כ-20 ליש"ט לזוג. לפעמים יש מבצעים המאפשרים לרכוש כפפות במחיר נמוך של 10 ליש"ט. המשלוח לא יקר במיוחד, ומגיע במהירות, כמו כל דואר מהממלכה המאוחדת.

הכפפות עבות יחסית, ונדרשות כמה רכיבות כדי לרכך את העור. באתר מוצעות גם כפפות קלות ודקות יותר, מעור סינתטי ונושם, המתאימות יותר לשימוש בקיץ הישראלי.

לאתר eGlove.