מסיכת זבובים לסוסים

קיץ, חורף, סתיו, אביב – כמעט תמיד יש כאן זבובים, שאוהבים להציק לסוסים, ובמיוחד להתיישב להם על העיניים. מסיכה נגד זבובים היא פתרון זול ויעיל למניעת זבובים בעיניים של הסוסים שלכם. יש מבחר גדול של מסיכות – חלקן מגיעות עם כיסוי לאוזניים, חלקן מתלבשות על ראש הסוס ללא שימוש ברצועות, בחלקן הרשת עבה ופלסטיקית ובחלקם עדינה יותר.

אפשר לבחור מסיכת זבובים לסוס לפי הצרכים שלכם. אם הסוס נמצא רוב הזמן במרעה, כדאי לקנות לו מסיכה עמידה ועבה, עם רצועות סגירה טובות. אם הוא נמצא בתא, יכול להיות שתעדיפו מסיכה קלילה ועדינה יותר. יש סוסים שלא אוהבים שנוגעים או מכסים להם את האוזניים – ולהם מומלץ לרכוש מסיכת זבובים ללא כיסוי לאוזניים (אפשר גם לגזור את כיסוי האוזניים).

חשוב לשים לב לגודל המסיכה כאשר רוכשים אותה – ולקנות מסיכת זבובים בגודל המתאים לסוס שלכם. מסיכה גדולה מדי תיפול או תיקרע, ומסיכה קטנה מדי תציק לסוס ולא תספק הגנה מספקת מפני זבובים.

הנה כמה מסיכות זבובים איכותיות שאפשר לקנות באמזון:

מסיכת זבובים של TGW RIDING

מסיכת זבובים לסוס

מסיכה צמודה מבד לייקרה, ללא רצועות. מתאימה במיוחד לסוסים שנוטים להוריד את המסיכה ולקרוע את רצועות הסקוץ'. מגיעה במגוון צבעים בוהקים. קלת משקל ונעימה למגע. כוללת כיסוי לאוזניים. הקליקו כאן למידע נוסף ורכישה.

מסיכת זבובים לסוס של Opti-Force

מסכת זבובים לסוס אופטיפורס

מסיכה עם פתח רחב ונוח להשחלת האוזניים. נסגרת בסקוץ' ושומרת על מרחק מעיני הסוס לנוחות מקסימלית. עמידה במיוחד. הקליקו כאן למידע נוסף ורכישה.

מסיכת זבובים עם עיניים

מסיכת זבובים עם עיניים

יש מי שחושב שזה מצחיק… ובלי קשר, מדובר במסיכת זבובים זולה ופשוטה, שיכולה להתאים לבתי ספר לרכיבה, ולהוסיף חן ושעשוע לשיעורי הממשק. המסכה נסגרת ברצועת סקוץ' אחת. הקליקו כאן למידע נוסף ורכישה.

מסיכת זבובים Harrison Howard (עם אוזניים)

מסיכת זבובים לסוס בעיצוב אנטומי

מסיכה נגד זבובים בעיצוב אנטומי מיוחד, המרחיק את המסכה מהעיניים ומונע חיכוך הבד בפני הסוס. המסיכה מרופדת בפליז, לאיטום מושלם ומניעת חדירת חרקים. שתי רצועות סקוץ' חזקות סוגרות את המסיכה. הרשת עדינה ושקופה למחצה, ומאפשרת לסוס לראות היטב. מגיעה בשלל צבעים. הקליקו כאן למידע נוסף ורכישה.

מסיכת זבובים מתאימה לרכיבה

מסיכת זבובים לרכיבה על סוס

מסיכה נגד זבובים לסוס, עם רשת עדינה ושקופה, שמאפשרת שימוש בה גם במהלך הרכיבה. המסיכה של Cashel האיכותית, כוללת גם מגן לאף. הקליקו כאן למידע נוסף ורכישה.

מגן פרינג' נגד זבובים לסוס

מגן פרינג' נגד זבובים לסוסים

במקום מסיכה שסוגרת לסוס את הפרצוף, אפשר גם להלביש עליו מגן פרינג' עם גדילים שמפריעים לסוסים להתיישב עליו. מצוין גם לרכיבה ומסלק זבובים מהפנים של הסוס, וגם מאפשר לאוורר את פני הסוס ולהימנע מפטריות או גירודים שאופייניים לסוסים שהפנים שלהם מכוסים כל הזמן. למידע נוסף ורכישה.