מסכת זבובים לסוסים – מסכה נגד זבובים

קיץ, חורף, סתיו, אביב – כמעט תמיד יש כאן זבובים, שאוהבים להציק לסוסים, ובמיוחד להתיישב להם על העיניים. מסכה נגד זבובים היא פתרון זול ויעיל למניעת זבובים בעיניים של הסוסים שלכם. יש מבחר גדול של מסכות – חלקן מגיעות עם כיסוי לאוזניים, חלקן מתלבשות על ראש הסוס ללא שימוש ברצועות, בחלקן הרשת עבה ופלסטיקית ובחלקן עדינה יותר.

אפשר לבחור מסכת זבובים לסוס לפי הצרכים שלכם. אם הסוס נמצא רוב הזמן במרעה, כדאי לקנות לו מסיכה עמידה ועבה, עם רצועות סגירה טובות. אם הוא נמצא בתא, יכול להיות שתעדיפו מסיכה קלילה ועדינה יותר. יש סוסים שלא אוהבים שנוגעים או מכסים להם את האוזניים – ולהם מומלץ לרכוש מסכת זבובים ללא כיסוי לאוזניים (אפשר גם לגזור את כיסוי האוזניים).

חשוב לשים לב לגודל המסכה כאשר רוכשים אותה – ולקנות מסכת זבובים בגודל המתאים לסוס שלכם. מסכה גדולה מדי תיפול או תיקרע, ומסכה קטנה מדי תציק לסוס ולא תספק הגנה מספקת מפני זבובים.

הנה כמה מסכות זבובים איכותיות שאפשר לקנות באמזון:

מסכת זבובים של TGW RIDING

מסיכת זבובים לסוס

מסכה צמודה מבד לייקרה, ללא רצועות. מתאימה במיוחד לסוסים שנוטים להוריד את המסיכה ולקרוע את רצועות הסקוץ'. מגיעה במגוון צבעים בוהקים. קלת משקל ונעימה למגע. כוללת כיסוי לאוזניים. הקליקו כאן למידע נוסף ורכישה.

מסכת זבובים עם עיניים

מסיכת זבובים עם עיניים

יש מי שחושב שזה מצחיק… ובלי קשר, מדובר במסכת זבובים פשוטה, שיכולה להתאים לבתי ספר לרכיבה, ולהוסיף חן ושעשוע לשיעורי הממשק. המסכה נסגרת ברצועת סקוץ' אחת. הקליקו כאן למידע נוסף ורכישה.

מסכת זבובים Harrison Howard (עם אוזניים)

מסיכת זבובים לסוס בעיצוב אנטומי

מסכה נגד זבובים בעיצוב אנטומי מיוחד, המרחיק את המסכה מהעיניים ומונע חיכוך הבד בפני הסוס. המסכה מרופדת בפליז, לאיטום מושלם ומניעת חדירת חרקים. שתי רצועות סקוץ' חזקות סוגרות את המסכה. הרשת עדינה ושקופה למחצה, ומאפשרת לסוס לראות היטב. מגיעה בשלל צבעים. הקליקו כאן למידע נוסף ורכישה.

מסכת זבובים מתאימה לרכיבה

מסיכת זבובים לרכיבה על סוס

מסכה נגד זבובים לסוס, עם רשת עדינה ושקופה, שמאפשרת שימוש בה גם במהלך הרכיבה. המסכה של Cashel האיכותית, כוללת גם מגן לאף. הקליקו כאן למידע נוסף ורכישה.

מגן פרינג' נגד זבובים לסוס

מגן פרינג' נגד זבובים לסוסים

במקום מסכה שסוגרת לסוס את הפרצוף, אפשר גם להלביש עליו מגן פרינג' עם גדילים שמפריעים לזבובים להתיישב עליו. מצוין גם לרכיבה ומסלק זבובים מהפנים של הסוס, וגם מאפשר לאוורר את פני הסוס ולהימנע מפטריות או גירודים שאופייניים לסוסים שהפנים שלהם מכוסים כל הזמן. למידע נוסף ורכישה.