סיפורי סוסים: משחק סוסים חדש ייצא בקרוב לפלייסטיישן ולמחשב האישי

משחק עולם פתוח חדש, המתמקד בסוסים ובטיפול בהם, ייצא בקרוב למחשב האישי ולפלייסטיישן 4 ו-5, וגם לנינטנדו סוויץ'. המשחק, Horse Tales: Emerald Valley Ranch (בעברית: סיפורי סוסים: החווה בעמק הברקת), ייצא ב-3 בנובמבר 2022.

גיבורת המשחק יצאה לחופשה בחווה של דודה שלה, אולם מהר מאוד היא מגלה שהחווה המפוארת נהרסה, והיא צריכה להחזיר אותה לגדולתה.

המשחק מאפשר לגדל סוסים, לטפל בהם ולרכוב עליהם בסגנונות שונים. לכל סוס מאפיינים שונים, ולכן הטיפול והאילוף שלו משתנים בהתאם. ניתן לחקור את האזור באופן חופשי ברכיבה על סוסים ולגלות סודות והרפתקאות שונות בסביבה.

אין הרבה משחקים רציניים שמתמקדים בסוסים. במשחקים כמו Red Dead Redemption או Breath of the Wild וגם ב-Witcher יש פעילות סוסים נרחבת יחסית, אבל הם לא הפוקוס של המשחק. קיימות אפליקציות לסלולרי שמתמקדות בגידול ואילוף סוסים וירטואליים, אבל רובן מיועדות לילדים, הן פשטניות ובדרך כלל משעממות. בנוסף, הרבה מהמשחקים לא מציגים בצורה ריאליסטית את הסוסים והתנועה שלהם.

המפתחים של המשחק הזה הבטיחו לנסות להעניק לשחקנים חוויה נאמנה למציאות הסוסית, אבל על פניו נראה שמדובר במשחק שבלוני של ניהול עם תוספת חביבה של עולם פתוח שאפשר לחקור. הגרפיקה בהחלט שואבת השראה מ-Breath of the Wild, אבל לא סביר שהיא תהיה באותה רמה. המשחק הזה מתאים למי שאוהב משחקים רגועים וחביבים, בסגנון Stardew Valley, ולמי שאוהב משחקים המציעים אינטראקציה עם סוסים וירטואליים. סביר להניח שהמשחק יתאים גם לילדים.

ניתן לרכוש את המשחק באמזון