ספרים על סוסים, רכיבה על סוסים, וכל מה שקשור בחיה האהובה עלינו.

כל הספרים בעמוד זה הם באנגלית וניתנים לרכישה בקלות רבה דרך אמזון.

האנטומיה של הסוס – ספר עזר לסטודנטים

האנטומיה של הסוס

האנטומיה של הסוס נחשבת לנושא לימודי קשה למדי. בספר זה מובאים איורים של מגי ריינור, והוא מיועד לסייע לסטודנטים הלומדים וטרינריה או מדעי החיים. הספר מכסה את כל ההבטים הרלוונטיים של האנטומיה של הסוס – כולל השלד וכל האיברים. הסטודנטים נדרשים לסמן בכתב או לצבוע את החלקים השונים בגוף הסוס. זמין בכריכת נייר או ספירלה.

למידע נוסף

ספר הפרסות – The Essential Hoof Book

ספר על פרסות סוסים

המדריך המלא לרגליים של הסוס. פרסת הסוס היא יצירה מופלאה של הנדסה טבעית, הבנויה להתמודד עם לחצים עצומים ויכולה להסתגל למגוון רחב של תנאי שטח. פרסת הסוס משתנה מיום ליום בהתאם לפרמטרים חיצוניים ופנימיים. בספר זה מידע רב על הפרסות, המבוסס על מחקרים של מיטב המדענים ברחבי העולם. זמין בכריכה קשה ובגירסת קינדל דיגיטלית.

למידע נוסף

האנציקלופדיה של הסוס

האנציקלופדיה של הסוס

האנציקלופדיה של הסוס מכילה מידע רב ותמונות על יותר מ-150 גזעים של סוסים מרחבי העולם. המידע כולל את המאפיינים והתפוצה של כל גזע, מפריז’יאנים ועד ת’ורוברדים, וסוגי הספורט והעבודה שבהם הם משתתפים. בנוסף, מכיל הספר מידע אודות ההיסטוריה של הסוס ומקומו בתרבות ובאמנות. ספר מתנה נהדר לכל חובב סוסים!

לדבר עם סוסים

לדבר עם סוסים

הספר Horse Speak: An Equine-Human Translation Guide: Conversations with Horses in Their Language מצהיר על עצמו כי אינו מציג שיטות אימון או אילוף סוסים, אלא מהווה שיטה פרקטית להאזנה ולשיחה עם סוסים בשפתם שלהם. הספר יכול לשמש כל מי שנמצא בקרבת סוסים – ממדריכי רכיבה ועד עובדי אורווה. הוא מבטיח שיפור ההבנה של הדברים שהסוסים מנסים לומר לנו ומסביר איך עלינו להגיב לסוס, על מנת לדבר איתו באותה שפה. הספר זמין בכריכה רכה ובגירסה דיגיטלית לקינדל.