ספרים על סוסים, רכיבה על סוסים, וכל מה שקשור בחיה האהובה עלינו. מתעניינים בספרים על סוסים – יש לנו עוד! הקליקו כאן.

כל הספרים בעמוד זה הם באנגלית וניתנים לרכישה בקלות רבה דרך אמזון.

האנטומיה של הסוס – ספר עזר לסטודנטים

האנטומיה של הסוס

האנטומיה של הסוס נחשבת לנושא לימודי קשה למדי. בספר זה מובאים איורים של מגי ריינור, והוא מיועד לסייע לסטודנטים הלומדים וטרינריה או מדעי החיים. הספר מכסה את כל ההבטים הרלוונטיים של האנטומיה של הסוס – כולל השלד וכל האיברים. הסטודנטים נדרשים לסמן בכתב או לצבוע את החלקים השונים בגוף הסוס. זמין בכריכת נייר או ספירלה.

למידע נוסף

ספר הפרסות – The Essential Hoof Book

ספר על פרסות סוסים

המדריך המלא לרגליים של הסוס. פרסת הסוס היא יצירה מופלאה של הנדסה טבעית, הבנויה להתמודד עם לחצים עצומים ויכולה להסתגל למגוון רחב של תנאי שטח. פרסת הסוס משתנה מיום ליום בהתאם לפרמטרים חיצוניים ופנימיים. בספר זה מידע רב על הפרסות, המבוסס על מחקרים של מיטב המדענים ברחבי העולם. זמין בכריכה קשה ובגירסת קינדל דיגיטלית.

למידע נוסף

האנציקלופדיה של הסוס

האנציקלופדיה של הסוס

האנציקלופדיה של הסוס מכילה מידע רב ותמונות על יותר מ-150 גזעים של סוסים מרחבי העולם. המידע כולל את המאפיינים והתפוצה של כל גזע, מפריז'יאנים ועד ת'ורוברדים, וסוגי הספורט והעבודה שבהם הם משתתפים. בנוסף, מכיל הספר מידע אודות ההיסטוריה של הסוס ומקומו בתרבות ובאמנות. ספר מתנה נהדר לכל חובב סוסים!

לדבר עם סוסים

לדבר עם סוסים

הספר Horse Speak: An Equine-Human Translation Guide: Conversations with Horses in Their Language מצהיר על עצמו כי אינו מציג שיטות אימון או אילוף סוסים, אלא מהווה שיטה פרקטית להאזנה ולשיחה עם סוסים בשפתם שלהם. הספר יכול לשמש כל מי שנמצא בקרבת סוסים – ממדריכי רכיבה ועד עובדי אורווה. הוא מבטיח שיפור ההבנה של הדברים שהסוסים מנסים לומר לנו ומסביר איך עלינו להגיב לסוס, על מנת לדבר איתו באותה שפה. הספר זמין בכריכה רכה ובגירסה דיגיטלית לקינדל.

איך לחשוב כמו סוס

ספר על סוסים: איך לחשוב כמו סוס

רב מכר נהדר, שבו מסבירה הכותבת איך חושבים סוסים, ואיך זה משפיע על ההתנהגות שלהם. בספר מוסבר מדוע ריחות וקולות מסוימים נעימים לסוסים, ומה מפחיד אותם. הכרות עם תהליכי המחשבה של הסוסים יסייעו לכם לתקשר איתם טוב יותר ולבנות מערכת יחסים של כבוד הדדי. הספר זמין בכריכה רכה, קשה ובגירסה לקינדל.

ספר לילדים שאוהבים סוסים

ספר לילדים שאוהבים סוסים

ספר פעילות לילדים שאוהבים סוסים – Horse Fun: Facts and Activities for Horse-Crazy Kids. ספר חינוכי המכיל מידע על סוסים, ומשלב פעילויות, יצירה, חידונים ועוד. לרכישת הספר באמזון.

40 מושגי יסוד ברכיבת אינגליש

רכיבה על סוסים בסגנון אינגליש

איך יושבים נכון, מהם עזרי הרכיבה, מהם מקצבי הרכיבה הבסיסיים, איך עושים חצי עצירה ועוד ועוד – באמצעות ספר זה תוכלו ללמוד על העקרונות החשובים ביותר ברכיבה ספורטיבית (אינגליש), עם הסברים מעמיקים וצילומים איכותיים במיוחד. לרכישת הספר באמזון.

מתעניינים בספרים על סוסים – יש לנו עוד! הקליקו כאן.