קסדת רכיבה על סוסים – Ovation

קסדת רכיבה על סוסים

קסדת רכיבה על סוסים מהווה אלמנט בטיחותי בעל חשיבות עליונה ברכיבה. בחלק מהמקרים, היא גם פריט אופנתי. יש מספר ספקים שמוכרים קסדות רכיבה בישראל, אולם בהרבה מקרים מדובר בשני סוגים עיקריים: קסדות זולות שמתאימות לילדים או רוכבים מתחילים, וקסדות יקרות מאוד, במחירים של מעל 1,000 שקל – ללא הצדקה של ממש.

אם אתם רוכבים על סוסים על בסיס קבוע ורוצים קסדה איכותית במחיר סביר, הרשו לי להמליץ לכם על קסדת הרכיבה של חברת Ovation, אותה ניתן לרכוש באמזון. אני רוכבת עם הקסדות של Ovation כבר מספר שנים, ומרוצה מאוד מהעמידות, הנוחות וכמובן – המחיר הנוח שלהן. העיצוב שלהן לא דרמטי ונוצץ, למרות שיש לחברה קסדות די מרשימות ונוצצות, לחובבי הז'אנר. מצד שני, הן נאות ואלגנטיות, ומתאימות למי שמעדיף קו עיצובי סולידי.

אחד היתרונות הבולטים של קסדת הרכיבה על סוסים של אוביישן הוא העובדה שהיא מתכווננת. לקסדה יש גלגלת בחלק האחורי, וכך ניתן להתאים אותה לגודל הראש שלכם. הקסדה נמכרת בגדלים Small/Medium ו-Medium/Large.

בתוך הקסדה יש בטנה הניתנת להסרה ושטיפה. הקסדה קלת משקל ונוחה לשימוש בקיץ הישראלי המיוזע. קסדת הרכיבה של Ovation עומדת בתקנים ASTM או SEI ASTM.

נכון לכתיבת שורות אלה, הקסדה נמכרת בכ-70 דולר, עם כ-30 דולר דמי משלוח. כלומר, אפשר לקנות קסדת רכיבה על סוסים איכותית ונוחה, במחיר של פחות מ-400 שקל.

לרכישה באמזון